ZAJĘCIA TEATRALNE

Zabawy teatralne to ważny element pracy pedagogicznej przedszkola. W naszym przedszkolu odbywają się raz w tygodniu i prowadzi je pani Dorota Cempura.

DOROTA CEMPURA.
Absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Białymstoku. Chciała zostać plastykiem lub skoczkiem spadochronowym. Skończyła liceum plastyczne i szybko trafiła do teatru amatorskiego. W wieku 21 lat prowadziła już własną grupę teatralną. Pracowała w Teatrach: "Pinokio" w Łodzi i "Guliwer" w Warszawie. Z płocką Sceną jest związana od 1997 roku, nie tylko jako aktorka, ale i scenograf. Przygotowała scenografię m. in. do spektaklu "Beauty 3.0", za którą dostała nominację Płockiego Towarzystwa Przyjaciół Teatru do Srebrnej Maski 2012.
Od dwóch lat prowadzi warsztaty teatralne w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki.

Przedszkole Modrzewiowa ©2012